Azar Video Chat Uygulaması Nedir?

Azar video chat uygulaması, son yıllarda epey popüler olmuştur. Farklı yerlerden birçok kişiye iletişime geçmenizin mümkün olduğu bu uygulama, parmak hareketiyle başka ülkelerden kişilerle konuşmanızı sağlamaktadır. Yani bu uygulamayı indirdikten sonra basit bir üyelik oluşturup görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve isteğe göre daha sonra değerli taş satın almak mümkündür.

Azar Kimliği Nasıl Oluşturulur?

Azar profili oluşturmak, arkadaşlarınızın sizi eklemesi için kullanabileceği bir işlemdir. Bunu yapmak için azar kimliği,  arkadaşlar sekmesine gidilmesi ve sonra da azar kimliği yazan bölüme tıklanması, sonra da profile gidilerek ekranda görülen Azar kimliği oluşturma bölümüne gidilerek gerçekleşir. Azar görüntülü sohbet uygulamasında yeni insanlarla tanışmak için keşfet sekmesine basılması gerekmektedir.  Bu şekilde dünyanın her bölgesinden insanlarla tanışma fırsatınız olur. Uygulama içerisinde insanlarla tanışmak için ekranı soldan sağa doğru kaydırmanız gerekir. Eğer karşınıza çıkan kişiden başka bir kişiyle görüşmek istiyorsanız yeniden kaydırma işlemi yapılır.  Bu aşamadan sonra da video başlaması için beklenir ve keşif başlar.

en iyi görüntülü sohbet programı

Cinsiyet ve Bölge Tercihlerini Ayarlama

Cinsiyet ve bölge tercihlerini ayarlamak için öncelikle değerli taş satın almak gerekir.  Yani bu uygulama içi özellikler ücretli şekilde ayarlanmaktadır. Değerli taş satın alındığı varsayılırsa bu durumda cinsiyet ve bölge kısmına gelerek ekranın sol üst bölümüne gelir ve sonra da cinsiyet ve dengeli bölümüne tıklama yaparsınız. Premium özellikler kapsamında olan bu uygulamada kendi bütçenize göre değerli taş satın alabilirsiniz. Azar sohbet Youtube video ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

10 Numara Nedir?

Azar 10 numara uygulaması, program içinde birini beğendiğinizi ifade etmek için kullanılmaktadır. Bunun dışında görüntü efektleri bölümünü kullanarak görüşme sırasında daha eğlenceli görüntüler oluşabilir. Yani parmak hareketi ile karşınıza çıkan kişiyle görüşürken bu efektlerden kullanmak mümkündür. Görüntü Efektleri – Keşfet sekmesine gelindikten sonra ekranın sol alt bölümündeki asa simgesine basılır.

Azar Uygulamasında Dil Çevirisi

Azar uygulaması içerisinde sesli ya da görüntülü konuşurken sesli ya da yazılı şekilde çeviri yapılabilmektedir. Arkadaşlarınızla bu şekilde daha iyi iletişime geçilebilir. Bu özelliği kullanmak için mesajın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta kısmına tıklamak ve çevirileri aç/kapat bölümüne basmak gerekir.

Azar video chat uygulamasıyla ilgili daha fazla bilgi için Twitter Azar Türkiye hesabını inceleyebilirsiniz.